Niké-szombat, 4. forduló: Pofont osztogattak a zsolnaiak és a trencséniek

1

Fotó: TASR

Fölényes győzelmet aratott szombaton a Žilina és a Trenčín együttese a Niké Liga alapszakaszának 4. fordulójában.

A zsolnaiak az újonc Košice otthonából hozták el a három pontot. Sauer és Essomba találatával már az első félidő derekán 0:2 volt az állás, az I-re a pontot pedig Iľko tette fel negyed órával a mérkőzés vége előtt. A sárga-zöldek győzelmükkel átvették a vezetést a tabellán.

A trencséniek egy héttel ezelőtt óriási pofont kaptak Zsolnán, most viszont ők voltak azok, akik a nyaklevest osztották, a szenvedő fél pedig a Ružomberok volt. A hazaiak Kozlovský, Gong, Kupusović és Soares révén gyakorlatilag már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést, a vendégek részéről pedig csak a szépítésre futotta a hajrában.