Konferencia-liga: A Spartak Trnava döntetlent játszott hazai pályán a SC Dnipro-val

1

Konferencia-liga:  A Spartak Trnava döntetlent játszott hazai pályán a  SC Dnipro-val

Fotó: TASR

A Spartak Trnava játékosai hazai pályán 1:1-es döntetlent játszottak az SC Dnipróval az Európai Konferencia Liga rájátszásának nyitómérkőzésén.

A vendégcsapat az 5. perctől kiállított Eduard Sarapij és később Ihor Kohut nélkül játszott. A nagyszombatiak azonban nem használták ki az emberelőnyüket.

Kelvin Ofori az 55. percben vezetéshez juttatta a Spartakot, ám Oleksandr Pichaľonok a 67. percben tizenegyesből kiegyenlített.

A visszavágót jövő csütörtökön (20:00) rendezik Kassán, ahol az ukrán 2. helyezett a hazai márkőzései játssza.