II. labdarúgóliga, 4. forduló: Döntetleneztek a komáromiak, simán nyertek a somorjaiak

1

Fotók: Facebook

A II. labdarúgóligában Kassán döntetlenezett a Radványi-legénység. Az emóciókban, sárga lapokban bővelkedő találkozón a KFC csapatkapitányát, Szőcs Lászlót a hosszabbításban  kiállította a játékvezető. Egyébként a 69. percben 11-eshez jutottak a hazaiak, Pačinda büntetőjét azonban a „violák” hálóőre, Bréda hárította. A komáromiak megőrizték veretlenségüket, a tabella 4. lépcsőfokáról várják a folytatást.

Vasárnap délelőtt a Pomléban a somorjaiak biztosan vették az eperjesi Tatran alkotta akadályt, a győztes csata után Michal Kuruc védencei a második helyre ugrottak.

Érdekesnek találtuk, hogy Zsolnán, a találatokban (11 gól!) bővelkedő mérkőzés első félidejének befejezése után 2:2-es döntetlennel vonultak öltözőbe a csapatok, a meccset az MŠK-fakó nyerte 8:3 arányban.

Vendégként bukott, kudarca után már nem a Slovan-fakó vezeti a táblázatot.

A 4. forduló eredményei:

Slavoj Trebišov–Spartak Myjava 1:1 (0:1), g.: Begala (81.), ill. Pekár (36.).

FK Humenné–Pohronie 2:1 (1:0), g.: Jančo (40., 58.), ill. Cíferský (69.).

MŠK Žilina B–FK Rača 8:3 (2:2), g.: Jambor (34., 53., 64.), Krstič (85., 87.), Sauer (23.), Essomba (77.), ill. Bellás (29.), Antal (37., 76.).

MŠK Púchov–MFK Dolný Kubín 3:1 (2:0), g.: Mráz (10.), Sopúch (31. – öngól), Biricz (67.), ill. Ončák (90.).

FK Dubnica nad Váhom–Slovan B 3:0 (0:0), g.: Švec (61., 72.), Isaac (84.).

FC Košice–KFC Komárom 0:0.

FC STK 1914 Somorja–Tatran Prešov 3:0 (1:0), g.: Leginus (40.), Owusu (71.), Csóka (90.+3.).

FC Petržalka–MŠK Považská Bystrica 0:1 (0:1), g.: Harba (65.), Privrel (71.), ill. Slávik (43.).