1
Lelkes Vince illusztrációs felvétele
IV. liga, U19, délkeleti csoport, 9. forduló: A garamkálnaiak tizenháromszor rezegtették meg az Egyházgelle hálóját, a listavezető aranyosmarótiak tízszer a Kozárovcéjét, a gútaiak kilencszer az Udvardét.
Először szenvedtek vereséget a párkányiak. Az ŠK Nevidzany–Marcelháza találkozót november 17-én rendezik.
Mesternégyes: Tomáš Jakubík (Garamkálna), Sebastian Ištván (TJ Slovan Bojná).
Mesterhármas: Viktor Bajan és Matúš Bielik – mindketten Garamkálna, Illés Dániel és Richard Báňás – mindketten Gúta.
Piros lap: Ladislav Boťťán (58., Zelíz), Bruck Dávid (61., Párkány), Borka Dániel (73., Gúta).
EREDMÉNYEK:
Zselíz–Párkány 2:0 (1:0), g.: Pompos (10.), Bednár (56.).
Garamkálna–Egyházgelle 13:0 (4:0), g.: Jakubík 4 (66., 72., 78., 90.), Bajan 3 (21., 55., 67.), Bielik 3 (32., 60., 61.), Szolcsánszky 2 (4., 17.), Frtús (50.).
Tardoskedd–Nagymegyer 3:0 (1:0), g.: Divéky (5.), Ruzsik (66.), Kóňa (81.).
TJ Slovan Bojná–Nyitraivánka 6:1 (2:0), g.: Ištván 4 (19., 51., 53., 62.), Beláň (21.), Čerešňák (59.) – Varga (55.).
ŠK Sokol Starý Tekov–ŠK Kmeťovo 4:3 (3:2), g.: Berkeš (1.), Tóth (11. – öngól), Mesároš (14.), Hajko (76.) – Szerződi 2 (16., 61.), Sádovský (36.).
Udvard–Gúta 0:9 (0:3), g.: Illés 3 (4., 48., 89.), Báňás 3 (6., 78., 83.), Szabó (15.), Borka (58.), Markovics (84.).
ŠK Podlužany–Ógyalla 2:1 (1:0), g.: Lakatoš (34.), Kováč (54.) – Ferenci (72. – öngól).
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble–FK TJ Lokomotíva Kozárovce 10:0 (6:0), g.: Barta 2 (3., 36.), Čaládi 2 (6., 67.), Lauro 2 (18., 22.), Kapitančík 2 (41., 78.), Bjalončík (57.), Šášik (90.).
A bajnokság állása:
1. FC ViOn x 11 x 10 x 1 x 0 x 75:4 x 31
2. Bojná x 11 x 10 x 0 x 1 x 51:14 x 30
3. Párkány x 11 x 9 x 1 x 1 x 43:3 x 28
4. Gúta x 11 x 9 x 0 x 2 x 40:12 x 27
5. Starý Tekov x 11 x 8 x 0 x 3 x 41:18 x 24
6. Kmeťovo x 11 x 6 x 1 x 4 x 29:31 x 19
7. Zselíz x 11 x 6 x 0 x 5 x 46:21 x 18
8. Podlužany x 11 x 5 x 3 x 3 x 27:26 x 18
9. Nyitraivánka x 11 x 5 x 2 x 4 x 27:30 x 17
10. Egyházgelle x 11 x 4 x 1 x 6 x 29:45 x 13
11. Garamkálna x 11 x 4 x 0 x 7 x 45:26 x 12
12. Nevidzany x 10 x 3 x 2 x 5 x 20:30 x 11
13. Ógyalla x 11 x 3 x 0 x 8 x 10:36 x 9
14. Kozárovce x 10 x 2 x 2 x 6 x 9:29 x 8
15. Nagymegyer x 11 x 2 x 1 x 8 x 16:33 x 7
16. Tardoskedd x 11 x 2 x 1 x 8 x 11:46 x 7
17. Udvard x 11 x 1 x 1 x 9 x 9:85 x 4
18. Marcelháza x 10 x 0 x 2 x 8 x 10:37 x 2
(lv)