Előkészületi mérkőzés: FC DAC 1904 - FC Zbrojovka Brno 2:1 (2:1) VIDEÓ

1

dac_zborojvka

A szombati meccs nyerőembere Herc volt. Pačindnak gólpasszt adott, majd maga lőtte be a győztes gólt.

A második játékrészben több nagy helyzetet elpuskázva, megérdemelten győzöte le a DAC a cseh élvonal képviselőjét.

FC DAC 1904 – FC Zbrojovka Brno 2:1 (2:1)

Belek Bellis Deluxe Hotel, Belek – Antalya, Törökország, 2018. február 3., szombat 15:00 ó (13:00 CET), borult, változékony idő, +16°C

Góllövők: 23. Pačinda, 38. Herc – 27. Pilík

DAC: Macej (59. Jedlička) – Koštrna (46. Zsivkovics), Šatka (68. Mervó), Huk (59. Koné, 81. Šatka) – Blackman (59. Špiriak), Kalmár (59. Domonkos), Simon (46. Čmelík), Davis – Herc – Pačinda (59. Vida), Černák (59. Divković). Edző: Marco Rossi.

Zbrojovka, I. félidő: Melichárek – Sukup, Gáč, Kijanskas, Vraštil – Polák – Ashiru, Pilík, Kratochvíl, Lutonský – Bazeljuk. II. félidő: Melichárek – Kryštůfek, Pavlík, Kijanskas, Lutonský – Sedlák – Acosta, Krejčí, Pilík, Juhar – Zikl. Tréner: Roman Pivarník.