DAC-ifik: Két tavaszi vereség

1

Fotó: Fcdac.sk

I. labdarúgóliga, U19, 15. forduló: A sárga-kékek – úgy, mint egy héttel ezelőtt Pozsonyban, ezúttal odahaza is – a mérkőzés utolsó perceiben inkasszáltak, és veszítettek el értékes bajnoki pontokat.

A nyitraiak magabiztosan vezetik a mezőnyt, a kör egyetlen vendéggyőzelméről ők gondoskodtak. Az 1. FC Tatran Prešov–FC VSS Košice mérkőzést április 20-ára halasztották.

Piros lap: Kelemen (DAC), Petrík (ŽP Šport Podbrezová).

EREDMÉNYEK:

FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY–SZENC 0:1 (0:0)

g.: 82. Goga. Sárga lap: Végh, Domonkos, Bazsó, Varga – Špiriak, Kavoň. Piros lap: Kelemen (DAC, 52. perc). Játékvezető: Ochotnický. Nézőszám: 50.

A csapat összeállítása:

P. Švihel – Šimko, Fertaľ, Végh, Rymarenko (72. Zsigmond), Domonkos (86. Vlk), Moďoroši, Bazsó (K), Varga, Holeček (86. Szelle), Kelemen. További cserepadosok: Križan, Kálmán, Somogyi.

Csapatvezető: Jaroslav Hepner. Edző: Jozef Olejník. Asszisztens: Igor Kiss. Egészségügyi szolgálat: Kertész Kálmán. Gyúró: Bugár László.

ŠK Slovan Bratislava–FK Dukla Banská Bystrica 2:0 (1:0), g.: Rigo, Hrnčár.

MŠK Žilina–Partizán Bardejov 3:1 (0:0), g.: Gorelčík, Sluka, Sokol – Góra.

ŽP Šport Podbrezová–AS Trenčín 2:1 (1:1), g.: Tešlár (11 m), Hric – Halgoš.

FC Senica–FC Nitra 2:3 (1:2), g.: Almási László, Kosorín – Fábry 2 (az elsőt tizenegyesből), Spód.

MFK Zemplín Michalovce–FC Spartak Trnava 2:0 (2:0), g.: Bellás 2.

1. FC Nitra x 15 x 13 x 1 x 1 x 43:12 x 40

2. MFK Zemplín Michalovce x 15 x 10 x 1 x 4 x 34:21 x 31

3. AS Trenčín x 15 x 10 x 1 x 4 x 32:22 x 31

4. FK Senica x 15 x 9 x 0 x 6 x 27:20 x 27

5. ŽP Šport Podbrezová x 15 x 9 x 0 x 6 x 30:26 x 27

6. ŠK Slovan Bratislava x 15 x 7 x 3 x 5 x 25:21 x 24

7. MŠK Žilina x 15 x 6 x 2 x 7 x 26:26 x 20