Slovnaft Cup, 5. forduló: Oda kell figyelni a Mecenzéfre

Kedden Poprádon rajtolt el a labdarúgó Szlovák Kupa (Slovnaft Cup) 5. fordulója.

Archív felvétel

A nyitómeccsen a hazaiak Jančo 20. percben szerzett találatával 1:0 arányban győzték le az Inter Bratislava csapatát, s elsőként kerültek a negyeddöntőbe.

A honi kupasorozat nyolcaddöntőjében a DAC Kelet-Szlovákiában vendégszerepel, a IV. ligás Mecenzéf (Medzev) lesz a sárga-kékek soros ellenfele. A hazaiakra nagyon oda kell figyelni, ugyanis a korábbi fordulókban két Fortuna Ligás alakulatot, előbb a Senicát, majd az AS Trenčínt ütötték el a továbbjutástól.

Egyébként az előző fordulókhoz hasonlóan a nyolcaddöntőben is egy mérkőzésen dől el a továbbjutás.  Döntetlen esetén nincs hosszabbítás, büntetők döntenek a győztesről.