Ismét megsérült Gerard Piqué

1

Fotó: Sky Sports

Ismét megsérült Gerard Piqué, a Barcelona labdarúgócsapatának kapitánya.

A klub közlése szerint a védő a szerdai, Sevilla elleni győztes kupameccsen (3-0) sérült meg a jobb térdén. A 94. percben még gólt szerzett, ezzel kiharcolta együttesének a hosszabbítást, amelyben a továbbjutást is sikerült elérni, és ugyan az utolsó percekben már bicegett, végigjátszotta a találkozót.

A Barcelona közölte, hogy Piquének meghúzódott az egyik térdszalagja, a spanyol média szerint pedig legalább két hetet kell kihagynia.

A 34 éves futballista ebben a szezonban már több mérkőzést kihagyott egy másik térdsérülés miatt. Eddig összesen 15 meccsen lépett pályára és két gólt szerzett.