1
Lelkes Vince illusztrációs felvétele
Az országos élvonal mérkőzésén a szintén dobogós sárga-kékek a Futballakadémia Bécsi úti sporttelepén fogadják észak-szlovákiai ellenfelüket.
A II. ligában a komáromiak a Myjavával, a somorjaiak a Szenccel mérik össze erejüket egyaránt hazai pályán.
A III. liga fókuszában a Vágsellye–Galánta derbi áll.
A IV. ligás Egyházgellére az aranyosmarótiak csapata érkezik szombat délután.
A legalacsonyabb szintű nyugat-szlovákiai bajnokságban (V. liga, déli csoport) az éllovas illésháziak Csallóközaranyoson igyekeznek megvédeni veretlenségüket.
PROGRAM:
I. liga (U19), 9. forduló
Szeptember 25., szombat:
11:00 MFK Dukla Banská Bystrica–FK Košice, FK DAC 1904 Dunajská Streda–MŠK Žilina, FC Nitra–MFK Ružomberok, FK Železiarne Podbrezová–AS Trenčín; 13:00 FC Spartak Trnava–FK Poprad.
Szeptember 26., vasárnap:
11:00 FK Senica–ŠK Slovan Bratislava; 15:00 MFK Zemplín Michalovce–FC Petržalka.
II. liga (U19), nyugati csoport, 9. forduló
Szeptember 25., szombat:
10:00 SDM Domino Bratislava–ČFK Nitra.
Szeptember 26., vasárnap:
10:00 KFC Komárom–Spartak Myjava, MŠK Púchov–FK Dubnica nad Váhomn, MFK Skalica–FK Inter Bratislava, FK Krakovany–FK Lokomnotíva Trnava, FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble–FKM Karlova Ves Bratislava, FC STK 1914 Somorja–Szenc, FK Tempo Partizánske–PFK Piešťany.
III. liga (U19), 8. forduló
Szeptember 25., szombat:
10:00 Felsőszeli–Szered, Vágsellye–Galánta, Érsekújvár–FC Topoľčany, FC Slovan Hlohovec–MŠK Považská Bystrica, Bős–FC Baník Prievidza.
Szeptember 26., vasárnap:
10:00 OK Častkovce–AFC Nové Mesto nad Váhom; 15:00 MFC Spartak Bánovce nad Bebravou–Léva.
IV. liga (U19), délkeleti csoport, 8. forduló
Szeptember 25., szombat:
10:00 Párkány–Tardoskedd, Ógyalla–ŠK Nevidzany; 12:30 ŠK Kmeťovo–TJ Slovan Bojná; 15:00 Nyitraivánka–Zselíz, Egyházgelle–FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, FK TJ Lokomotíva Kozárovce–ŠK Podlužany.
Szeptember 26., vasárnap:
10:00 Marcelháza–Udvard, Gúta–ŠK Sokol Starý Tekov; 12:30 Nagymegyer–Garamkálna.
V. liga (U19), déli csoport, 8. forduló
Szeptember 25., szombat:
13:00 DSC Dióspatony–Nádszeg; 14:00 Csallóközaranyos–Illésháza; 15:30 Kisudvarnok–Sopornya.
Szeptember 26., vasárnap:
11:30 Balony–Nyárasd.
(lel)