Fortuna Liga: MŠK Žilina – FC DAC 1904 2:2 (Online)

Élőben közvetítettük a DAC soron következő bajnoki mérkőzését.

EREDMÉNY:

MŠK Žilina – FC DAC 1904 2:2 (0:1)

gólszerzők: 56. Paur, 62. Kaprálik – 43. Verlinden, 90. Moumou

Legutóbb az utolsó percben pontokat vesztettek, most az utolsó percekben pontot mentettek a sárga-kékek.

90'
A bíró lefújja a mérkőzést

90'
Njie marad lent ismét a ráhúzás harmadik percében

90'
Myslovič is próbálkozott a tizenhatoson kívülről, Ferreira kapus viszont magabiztosan fogta a labdát

90'
MOUMOU ÓRIÁSI GÓLT LŐ!

Balról befelé cselezve jobbal lőtte át Belko kapus felett a hosszú felsőbe a labdát!

87'
Moumou próbálkozott a tizenhatoson belülről, de Belko kapust nem lepte meg

83'
Njiét kell ápolni

80'
Moumou beadására Krstović érkezik, de nem éri el a labdát fejjel

78'
Kettős csere a hazaiaknál

Nemčík váltja Paurt, Minárik helyére Owusu érkezik.

73'
Újabb csere a sárga-kékeknél: Hahn János állt be, Andrezinhót váltotta

70'
Kis híján bent a harmadik zsolnai gól!

Ďuriš vitte el a labdát a bal szélen, majd Myslovičhoz passzolt, aki senkitől sem zavartatva lőhetett a tizenhatoson belülről, középről kapura. Az egyik DAC-védő a gólvonalról mentett, a zsolnai azonban ismételhetett, de Ferreirába lőtt, róla kijött, harmadjára ismét zsolnai lábra került a labda, de az estében sem tudta a kapuba juttatni (itt már vélhetően lesről volt szó).

68'
Nebyla került helyzetbe a zsolnai tizenhatoson belül, de lövését blokkolták

66'
Verlindent Nebyla váltja a sárga-kékeknél

62'
VEZET A ZSOLNA!

A most érkezett Kaprálik a gólszerző. Iľko kapott jó labdát a tizenhatoson belül, aki két védőt is elfektetett, majd visszatette Kaprálikhoz, akit senki nem őrzött, és egyből a felső léc alá vágta.

61'
Csere mindkét térfélen

Szánthót Moumou váltja a DAC-nál, Mrázt pedig Gono a másik oldalon. A másik zsolnai csere Kaprálik, aki Jánošík helyett érkezik.

56'
EGYENLÍT A ZSOLNA!

Minárik beadásánál a DAC védelme leállt, Paur zavartalanul továbbította a labdát a kapuba.

55'
Belko ütött maga elé egy éles lövést, de a védők felszabadítottak

52'
Blackman esik el a tizenhatoson belül, Mrázzal ütközött

49'
Andrezinho lövésénél bravúrral ment Belko kapus!

Blackman centerébe a portugál lő kapura, Belko viszont bele tudott nyúlni a bal alsóba tartó labdába.

48'
Blackman lövése után Belko hárít szögletre

47'
Rusnák próbálkozását fogja Ricardo

46'
Folytatódik a mérkőzés!

45'
Vége az első félidőnek.

45'
Egy szabadrúgás után Minárik nem tudja a kapura irányítani a fejesét

43'
VERLINDEN MEGSZERZI A VEZETÉST!

Balic tartotta meg ügyesen a labdát a tizenhatos előtt középen, majd kiugratta a jobbról érkező Verlindent, aki egy lövőcsellel elküldte a védőjét, majd ballal a hosszú alsóba küldte a labdát. Szép lövés!

40'
Ďuriš újabb próbálkozását Ricardo semlegesíti, szögletre ment a hálóőr!

38'
FELSŐ LÉC!

Többször is gólhelyzetbe kerülhettek volna a hazaiak, apró személyi hibák, mint pl. rossz labdaátvétel miatt nem sikerült Rusnáknak és Sauernek sem. Ďuriš próbálkozása az akció végén pedig lefelé csapóott, Ricardo nem mozdult rá, a labda pedig a felső lécről pattant fölé.

37'
Paur fordult volna kapura a DAC tizenhatosa előtt, de Andrezinho az útját állta

A szabálytalanság miatt kifele jöhetett szabadrúgás.

35'
Krstovic cselezett befelé a jobb szélről, de lelopták a lábáról a labdát

34'
KRSTOVIC!

Szánthó ugratta ki, Krstovic pedig jó helzetben tüzelhetett, de a kapu mellé lőtt.

33'
Szánthó cselezett befelé a jobb szélről, a bíró orra előtt esett el a tizenhatos előtt, de a bíró továbbot intett

31'
Kružliak besárgult

30'
Andrezinho vágott rá egy levágódó labdát, de az lepattant valakiről

27'
A következő akció végén Szánthó kerülhetett volna helyzetbe, de a tizenhatos előtt szabálytalankodott Mrázzal szemben

24'
A kapufa után kontrázott a DAC, melynek végén Verlinden kapta jó helyzetben a labdát, de fölé rúgta

24'
ÓRIÁSI KAPUFA!

Jánošík elé pattant a labda, majd középről kapura durrantott. Ricardo repült, a labda a felső lécről levágódott a gólvonal elé, majd kifele.

21'
Krstovič fejelt össze Kopasszal

18'
A szöglet után a labda érintés nélkül ment ki az alapvonalon túlra

17'
BELKO VÉDI KRSTOVIC FEJESÉT!

Andrezinho beadását fejelte a jobb alsóhoz Krstovic, a kapus bravúrral hárított, majd Minárik mentett szögletre.

15'
Szánthó Regő kapott jó labdát, egyedül mehetett volna kapura, csakhogy rálépett a labdára és elesett

13'
Ciganiks centerét kifejelték a hazaiak

11'
Blackman centere a kapu mögött landol

6'
Krstovič nyolc méterről leadott lövését blokkolják a védők!

5'
Minárik távoli lövését hárítja Ricardo kapus, de kijön róla, Paur ismétel fejjel, de fölé