Nyugat-szlovákiai III. liga, 16. forduló: Érsekújvárott döntetlenezett a DAC-fakó

Az előrehozott 16. forduló szerdán az érsekújváriak és a DAC-fakó párharcával fejeződött be.

Sokáig úgy tűnt, hogy gól nélküli döntetlennel fejeződik be a párharc, de a hajrában két gól került a jegyzőkönyvbe. A 80. percben Švajda révén a hazaiak szereztek vezetést, de öt perc elteltével Szelle egyenlített. A pontszerzésnek köszönhetően mindkét együttes javított a tabellán elfoglalt pozícióján.

Érsekújvár–DAC B 1:1 (0:0), g.: Švajda (80.), ill. Szelle (85.).

Kedden játszották:

Bős–Vágsellye 3:1 (3:1), g.: Bazsó (8.), Bujka (14.), Tóth (21.), ill. Herceg (44.).

Bánovce n/B.–Dubnica n/V. 0:0.

Beluša–Nemšová 2:1 (2:0), g.: (Gorelka 31. – 11-esből, 44.), ill. Kostic´ (50.).

Nagyölved–Prievidza 4:1 (1:1), g.: Hamdaoui (4.), Kosák (50.), Švirik (65.), Horniak (90.), ill. Halmeš (2.).

Púchov–Borčice 1:2 (0:1), g.: Vanák (74.), ill. Novák (18., 65.).

Sp. Trnava B–FC Nitra B 0:1 (0:0), g.: Steinhübel (79.).

FC ViOn Zl. Moravce-Vráble B–Galánta 2:1 (2:0), g.: De Oliveira (14.), Madarász (26. – öngól), ill. Kočiš (55.).

Lednické Rovne–Topoľčany 1:0 (1:0), g.: Detko (68. – 11-esből).