Első a tavaszi táblázaton a DAC!

1

Fotó: fcdac.sk

Tíz tavaszi fordulót követően a DAC vezeti a szezon második részének táblázatát! A csapat kilenc mérkőzésen 19 pontot gyűjtött, és gólaránnyal vezet a Trencsén, Slovan duó előtt.

A 29. forduló a pénteki Trencsén-Zsolna (2:1) mérkőzéssel zárult. A friss bajnok vereségét követően a DAC megőrizte első helyét a tavaszi sorrendben, ahová a Szenice elleni győzelmével került. A Miava kilépése miatt kissé nehezen áttekinthető a táblázat – míg a DAC és a Trencsén 9-9 találkozót játszott, addig a tavasz harmadik és negyedik legjobbja, a Slovan és a Rózsahegy eggyel többet.

A táblázatban egyébként már csak egyetlen nulla világít – a DAC egyedüli csapatként még nem kapott ki a tavaszi idényben.