Előkészületi mérkőzésen maradt alul a DAC

1

Fotó: fcdac.sk

Harmadik nyári felkészülési mérkőzésén a DAC a cseh élvonalbeli Zlínnel csapott össze. A DAC Šabala találatával vezetett, ám az ellenfél végül fordított és 2:1 arányban győzött – írja az fcdac.sk.

A DAC szombattól egyhetes összpontosításon vesz részt a Zsolna melletti Belán, az odaút során a morva Spytihněvben találkozott a Synot liga tavalyi 13. helyezettjével.

A nyári hőségben játszott edzőmérkőzésen Šabala megszerezte első találatát a DAC színeiben, amellyel már öt perc után előnybe kerültek a dunaszerdahelyiek. Az ellenfél azonban 13 perccel később Poznar büntetőjével egyenlített. Fordulás után már csak egy gól esett: Vukadinovic szögletét Jugas fejelte Milošovič hálójába, így a Zlín 2:1-re győzött.

Június 28-án, kedden 17 órakor Szaniszlófalván (Staškov) a cseh élvonal újonca, az MFK Karviná ellen lépnek pályára.

FC FASTAV Zlín – DAC 2:1 (1:1)